Вибір весільного залу

Вибір весільного залу – це один із самих ключових моментів організації весілля. Як не дивно, саме через труднощі з вибором ресторану на весілля припадати переносити дату цієї грандіозної події. Тому ні для кого не секрет, що організація весілля починається з вибору банкетного залу. Вибір, оренду і часткову оплату потрібно внести за кілька місяців до торжества.

А як же підібрати ресторан на весілля, на що варто звернути увагу при виборі місця для банкету?

По перше, визначтеся з кухнею. Багато ресторанів пропонують меню з нетрадиційних для російської людини страв “заморської” кухні. Чи підійде таке меню для вашого свята чи все ж краще залишатися вірним традиціям і віддати перевагу російську кухню – вирішувати вам. Проте слід врахувати, що ваші незвичайні кулінарні уподобання можуть збентежити деяких гостей. Визначившись з вибором кухні, відвідайте кілька закладів під виглядом звичайних клієнтів. Так ви зможете оцінити якість страв і провести кілька романтичних вечерь зі своєю другою половинкою.

Вибираючи ресторан для весілля, зверніть особливу увагу на його розташування та прилеглу територію – наявність транспортної розв’язки, зручне розташування для пішоходів, близькість громадського транспорту, можливість запуску феєрверків. Далі – зовнішній вигляд закладу, чистота прилеглої території.
Інтер’єр ресторану весільного повинен відповідати рівню орендної плати. У кожному разі, зал вам доведеться прикрашати, але при наявності вишуканого інтер’єру і стильного дизайну витрати на оформлення весільного залу можуть значно зменшитися. Деякі ресторани пропонують послуги власних оформлювачів та матеріали для прикраси залу – на це теж потрібно звернути увагу. крім тога, уточніть наявність гардеробу та туалету, їх комфортність і зручність. Якщо ви плануєте весілля з всілякими конкурсами та забавами, то напевно буде потрібно також кімната для перевдягання.

Місткість весільного залу, що заявляється орендодавцями, часто буває перебільшена, тому постарайтеся самостійно оцінити кількість гостей, які не тільки зможуть комфортно розміститься за столами, а й без перешкод пересуватися по залу, танцювати і брати участь у весільних конкурсах.

Деякі ресторани ставлять в обов’язок замовляти музикантів, що працюють в цьому закладі. В іншому випадку ви змушені будете заплатити неустойку залишилися без роботи. Це питання необхідно відразу уточнити у адміністратора.

Отже, якщо все перераховане вище вас влаштовує, наступний крок – обговорення з адміністратором фінансової сторони питання. Уточніть про наявність передоплати і гарантії бронювання залу на певне число. Далі – мінімальна сума замовлення, вартість банкету на одну людину, можливість привозити своє спиртне, закуски, продукти, фіксування кінцевої суми. Прикраса залу, наявність обмежень і час закриття також краще уточнити заздалегідь.

Відвідайте ще кілька весільних залів і лише потім робіть остаточний вибір.