Весільні тренди 2012

Радянські весілля залишилися в далекому минулому, а сучасні – стали втіленням останніх модних тенденцій і стилю. Але найчастіше, щоб організувати таку непросту подію молодята змушені звертатися у всілякі агентства, щоб хоч якось полегшити собі підготовку до свята. Як зробити своє весілля неповторним і особливим? Адже ваше весілля у вас одне, а таких молодят, як ви, у агентстві – сотні, і всім вибирати доводиться з одного і того ж: міми, живі столи, великі ведмеді, шоколадні фонтани і т.д. Так, весільна агенція запросто організує для вас “найкраще” весілля. Але ви в силах допомогти їм зробити ваше весілля унікальним! Для цього потрібно бути в курсі весільних трендів 2012:

Родзинка
Визначтеся відразу – що стане «родзинкою» вашого одруження? Що ляже в основу всього весілля? Це може бути улюблений фільм, спільне хобі, спільний вид спорту і т.п. Відштовхуйтеся від обраної ідеї, обираючи весільні наряди, місце церемонії, оформлення банкетного залу роблячи ваше весілля цікавим.

Стиль
Щоб не стало «фішкою» вашого весілля, необхідно дотримуватися одного єдиного, обраного вами стилю – будь то романтичний, класичний, вінтажний і т.д. Виберіть прийнятну колірну гамму, подумайте про концепцію свята, сезоні весілля – намагайтеся, щоб все відповідало цьому стилю.

Душевність
Все матеріальне – нісенітниця, якщо ви стримані, трішки схвильовані і не насолоджуєтеся моментом. Не стримуйте своїх почуттів, емоцій, вражень, зробіть своє весілля справжньою казкою! Щирий сміх, сльози щастя, щасливі посмішки … Душевність – одним словом. Обов’язково проведіть зворушливу виїзну церемонію одруження – красиву, неформальну, з текстом, написаним виключно для вас. Тоді й ви самі, і всі ваші запрошені гості запам’ятають цей урочистий день назавжди!

Оформлення
Останні роки оформлення весілля приділяють мало не основну увагу. Адже сучасні весілля – це не просто скатертини, повітряні кульки і кілька квіткових композицій, а справжні шедеври і твори мистецтв! Вишукана флористика, модні вази, креативні рішення і стиль в кожній деталі – від дрібниць до глобального оформлення приміщень і залів, відкритих майданчиків, арок, автомобілів і т.д.

Фуршет
Серйозні застілля з великою кількістю важкої їжі вже неактуальні. Просто пити, їсти кілька годин поспіль, дивлячись на молодят і слухаючи тамаду не хочеться нікому. Тому зараз все більше весіль користуються попитом весільні банкети фуршетного типу. Надайте своїм гостям хоч якусь свободу дій, поговоривши про це попередньо з ведучим, дайте більше спілкування в теплій і затишній атмосфері. А якщо вже ви і вирішили щедро нагодувати всіх запрошених, то легкою їжею. І більше музики і танців, більше руху!